Zabiegi

ZABIEGI NA TWARZ

DERMAPLANING

Dermaplaning to zabieg polegający na zeskrobywaniu martwych komórek skóry oraz włosków przy pomocy chirurgicznego skalpela. Chociaż brzmi to trochę przerażająco, procedura ta zyskuje ostatnio coraz większą popularność wśród kobiet pragnących przywrócić swojej twarzy młodzieńczy blask i gładkość. Ponieważ dermaplaning nie wymaga użycia żadnych drażniących substancji (np. kwasów), jest często wybierany przez posiadaczki bardzo wrażliwych, suchych i alergicznych skór, które źle znoszą złuszczanie chemiczne.

Dermaplaning przynosi natychmiastowe efekty. Od razu możemy spodziewać się gładszej, jaśniejszej i bardziej wyrównanej cery. Ze skóry znikają wszystkie drobne włoski (tzw. meszek) oraz martwe komórki. Zabieg znacząco zwiększa wchłanianie i skuteczność nakładanych na nią później produktów oraz trwałość makijażu. Te rezultaty są widoczne przez około 4 tygodnie.

Długotrwałym skutkiem dermaplaningu jest pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, czyli białek odpowiadających za jędrność i elastyczność skóry. W kilkutygodniowej perspektywie zabieg ma więc działanie odmładzające oraz redukujące drobne zmarszczki i blizny.

Promocja na Produkt miesiąca

10%
Zniżki

Zapytaj w gabinecie kosmetycznym