Małgorzata Garstka

Jestem założycielką i właścicielką Gabinetu Kosmetycznego 'Sekret’ .Posiadam ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w zawodzie kosmetologa.

W swojej pracy najbardziej lubię widoczne postępy i efekty wykonywanych zabiegów, zadowolenie klienta oraz możliwość ciągłego rozwoju.
Kieruję się zasadą holistycznego podejścia do klienta – oprócz podpowiedzi jak dbać o cerę w Gabinecie i w domu podpowiadam jak się odżywiać, czego unikać oraz co może mieć negatywny wpływ na nasz wygląd. Poza pracą interesuję się kosmetyką naturalną oraz ziołami.  Największą satysfakcję przynoszą mi zabiegi pielęgnacyjne  twarzy.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje ,oraz kwalifikacje mojego personelu nie tylko z zakresu kosmetologi, ale również w zakresie komunikacji, kontaktów z klientami i profesjonalnej obsługi. Dbamy o bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów.

Kładę ogromny nacisk nie tylko na jakość usług, ale również na atmosferę jaka panuje w moim Gabinecie, dlatego też klienci odwiedzają to miejsce chętnie i z dużą przyjemnością. Wiedzą, że mogą liczyć w każdej chwili na konsultację i pomoc.

W wolnym czasie zwiedzam świat a moją pasją jest ogród.