Zabiegi

DEPILACJA

1. DEPILACJA LASEROWA

LASER EROSE SHR to rewolucyjne odkrycie w kwestii trwałego usuwania włosów.  Jest najnowszym , najmocniejszym i najszybszym laserem. Emituje łagodną wiązkę promieni przenikającą przez skórę, aż do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrotnie cebulkę. Jego działanie bazuje na odpowiednim wykorzystaniu i sprofilowaniu dwóch metod depilacji wykorzystywanych do tej pory oddzielnie: wiązek światła i lasera.

Dzięki optymalnie wyregulowanym ustawieniom tych dwóch czynników cebulki włosów usuwane są w temperaturze, która nie uszkadza komórek skóry wokół włoska, a jednocześnie urządzenie działa na tyle intensywnie by skutecznie i permanentnie usunąć mieszki włosowe. Liczba wykonywanych zabiegów depilacji laserowej to sprawa bardzo indywidualna uzależniona od okolicy, na której wykonujemy zabieg, typu skóry i ilości włosów.Ze względu na przeprowadzone wcześniej zabiegi depilacji woskiem, depilatorem mechanicznym pęseta może zaistnieć konieczność przeprowadzenia większej ilości zabiegów dla uzyskania lepszych efektów.

Laser zapewnia:

 • całkowicie bezbolesną depilację,
 • nieosiągalne do tej pory rezultaty – urządzenie usuwa wszystkie, nawet te niemożliwe do usunięcia wcześniej, włoski, 100% bezpieczeństwa wykonywanego zabiegu,
 • lepsze efekty w krótszym czasie,
 • możliwość usunięcia włosów w każdym miejscu na ciele.

Przeciwwskazania:

 • ciąża (karmienie piersią)
 • opalenizna(4 tyg)
 • samoopalacz(2 tyg)
 • kremy z retinolem(3 tyg )
 • zioła(nagietek dziurawiec
 • herbata Figura 2 tyg)
 • leki światłouczulające (antybiotyki, sterydy, retinoidy,leki antydepresyjne)
 • bielactwo
 • łuszczyca
 • padaczka
 • przebyte i czynne nowotwory

Oprócz wymienionych wyżej mogą występować także przeciwwskazania czasowe, np. mocna opalenizna, stosowanie ziół lub preparatów ze składnikami światło uczulającymi. Ważnym elementem terapii jest krótki wywiad z klientem, który ma na celu odpowiednie przygotowanie do zabiegu, dlatego przed ustaleniem daty prosimy o kontakt z naszym personelem. Zapewniamy, że osoby które wykonują zabiegi laserem  zdobyły doświadczenie praktyczne a ich wiedza poparta jest odpowiednimi certyfikatami.

Wszystkie ceny ustalamy indywidualnie w czasie konsultacji kosmetycznej. Cena zależna od wielkości powierzchni oraz ilości zabiegów.

Cena podana w tabelce dotyczy 1 zabiegu. Wymagane jest minimum 4-8 zabiegów, co 4-5 tygodni. Po każdym zabiegu uzyskujemy zmniejszenie ilości włosów o 20-30%. W okolicy bikini, pach wystarczą czasem 3-5 zabiegi do pozbycia się prawie całkowicie włosów.
W przypadku depilacji 2 okolic i więcej podczas jednego zabiegu zniżki.

2. DEPILACJA WOSKIEM

Depilacja woskiem jest jedną z najpopularniejszych metod depilacji. Mamy do dyspozycji różne rodzaje wosku.
W naszym gabinecie stosujemy woski i preparaty najwyższej jakości firmy Depileve, dzięki temu zabieg przebiega szybko i bezboleśnie. Wosk jest dostosowywany zarówno do rodzaju włosa jak i wrażliwości skóry. Preparaty po depilacyjne powodują, że po zabiegu skóra jest gładka i bez podrażnień

DERMAPLANING

Dermaplaning to zabieg polegający na zeskrobywaniu martwych komórek skóry oraz włosków przy pomocy chirurgicznego skalpela. Chociaż brzmi to trochę przerażająco, procedura ta zyskuje ostatnio coraz większą popularność wśród kobiet pragnących przywrócić swojej twarzy młodzieńczy blask i gładkość. Ponieważ dermaplaning nie wymaga użycia żadnych drażniących substancji (np. kwasów), jest często wybierany przez posiadaczki bardzo wrażliwych, suchych i alergicznych skór, które źle znoszą złuszczanie chemiczne.

Dermaplaning przynosi natychmiastowe efekty. Od razu możemy spodziewać się gładszej, jaśniejszej i bardziej wyrównanej cery. Ze skóry znikają wszystkie drobne włoski (tzw. meszek) oraz martwe komórki. Zabieg znacząco zwiększa wchłanianie i skuteczność nakładanych na nią później produktów oraz trwałość makijażu. Te rezultaty są widoczne przez około 4 tygodnie.

Długotrwałym skutkiem dermaplaningu jest pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, czyli białek odpowiadających za jędrność i elastyczność skóry. W kilkutygodniowej perspektywie zabieg ma więc działanie odmładzające oraz redukujące drobne zmarszczki i blizny.

Promocja na Produkt miesiąca

10%
Zniżki

Zapytaj w gabinecie kosmetycznym