Zabiegi

STYLIZACJA PAZNOKCI

MANICURE

1. MANICURE HYBRYDOWY:

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalny preparat utwardzany pod lampą UV. Łączy w sobie zalety tradycyjnego lakieru oraz manicuru żelowego lub akrylowego. Unikalna receptura kosmetyku sprawia, że manicure hybrydowy prezentuje się pięknie przez okres nawet dwóch tygodni. Paznokcie są wytrzymałe na uszkodzenia i lśnią, a lakier nie odpryskuje. Manicure hybrydowy jest niepodatny na zmywacz do paznokci, jego usunięcie wymaga wizyty u kosmetyczki.

2. MONOPHASE: ŚWIATOWA NOWOŚĆ!!!

Manicure i pedicure MonoPhase to rewolucja w stylizacji paznokci naturalnych metodą światłoutwardzalną. MonoPhase daje natychmiastowy efekt suchych paznokci, dzięki czemu znacząco skrócony jest czas wykonania manicure lub pedicure. Lakiery MonoPhase charakteryzują się dobrą przyczepnością, zwiększoną twardością i trwałością do 10 dni. Zastosowanie tylko dwóch cienkich warstw koloru, bezpośrednio na płytkę, daje wyjątkowo naturalny efekt manicure i pedicure: gładki, elastyczny i z połyskiem, który usuwany jest bezinwazyjnie i ekspresowo już w 3 minuty.

Lakier MonoPhase jest bezpieczny dla naturalnej płytki, przygotowany według formuły 3 Free bez formaldehydu, toulenu i DBP. Manicure i pedicure MonoPhase to innowacyjna stylizacja bez użycia lakieru podkładowego i nawierzchniowego.

Lakiery utwardzane w lampie LED z możliwością zmywania zmywaczem.

3. MANICURE KLASYCZNY:

Manicure klasyczny to zabieg pielęgnacyjny poprawiający wygląd płytki paznokcia. Zabieg polega na zmiękczeniu naskórka w aromatycznej kąpieli solnej, skróceniu i opiłowaniu płytki oraz odsunięciu kopytkiem lub usunięciu cążkami narośniętych na płytkę skórek. Paznokieć polerujemy, malujemy i nakładamy oliwkę nawilżającą. Nie zapominamy również o skórze dłoni i używając balsamu pielęgnacyjnego.

4. MANICURE JAPOŃSKI:

Zabieg zalecany jest zatem przede wszystkim tym osobom, które do tej pory nie mogły poradzić sobie z problemem słabych, łamliwych i rozdwojonych paznokci. Manicure japońskiego nie powinno się wykonywać zaraz po zdjęciu tipsów lub paznokci akrylowych. Płytka paznokcia jest po takim zabiegu bardzo cienka, wskazane jest więc odczekanie przynajmniej kilku tygodni, aby mogło dojść do jej właściwej regeneracji. Problemem mogą okazać się również wyjątkowo zniszczone paznokcie oraz nadmiernie spiłowana ich płytka. Zabieg warto powtarzać 3 do 4 razy w odstępach dwutygodniowych. Efektem są wzmocnione i odżywione (m.in. witaminy A + E, pyłek pszczeli, krzemionka z morza japońskiego, keratyna) paznokcie o pięknym różowym połysku

5. PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODĄ AKRYLOWĄ I ŻELOWĄ NA SZABLONIE:

Przedłużanie na szablonie – jest metodą trudniejszą i bardziej pracochłonną. Polega na modelowaniu końcówki paznokcia akrylem lub żelem na specjalnej formie umieszczonej na naszym krótkim paznokciu.
W przypadku obgryzionych paznokci stosowanie metody na szablonie jest jedynym sposobem trwałego przedłużenia.

Zaletą zarówno żelu jak i akrylu jest duża wytrzymałość na wszelkie uderzenia, jednakże akryl jest  mało elastyczny. Ze względu na silny skład chemiczny nie poleca się paznokci akrylowych kobietom w ciąży. Istnieją tez inne przeciwwskazania, tj., gdy zażywa się silne antybiotyki, leki hormonalne oraz leki stosowane w chemioterapii. U takich osób paznokcie przedłużane akrylem będą odpadać. Osłabienie organizmu wprost wpływa na osłabienie przyczepności płytki paznokci. 

6. ZABIEG PARAFINOWY NA DŁONIE I STOPY:

Parafina ma wiele zalet, pomaga obniżyć ból ciała, rozluźnia zmęczone mięśnie, nawilża skórę, dzięki czemu staje się ona miękka i gładka. Zabiegi parafinowe modne są szczególnie w okresie jesienno-zimowym, ponieważ wtedy nasze dłonie są narażane na działanie zimnych czynników atmosferycznych. Parafina pomaga pozbyć się pęknięć skóry a zarazem ją nawilża, odbudowuje i uelastycznia. Aby uzyskać pożądane efekty i mieć delikatne oraz nawilżone dłonie należy stosować zabieg, co najmniej raz w tygodniu.

Etapy wykonywania zabiegu parafinowego: 

  1. Dezynfekujemy ręce tak, aby nie było żadnych bakterii.
  2. Aby usunąć martwy i stary naskórek stosujemy peeling. Peelingujemy ręce w celu ich wygładzenia.
  3. Na dłonie nakładamy emulsję pielęgnacyjną w celu nawilżenia skóry.
  4. Gdy wosk jest rozgrzany i ciekły zanurzamy w nim dłonie a następnie wyjmujemy i odczekujemy chwilę tak, aby wysechł. Czynność ponawiamy kilkakrotnie w celu utworzenia na dłoniach grubszej warstwy wosku.
  5. Na dłonie zakładamy plastikowe rękawiczki, które zatrzymają wytworzone ciepło na dłużej w naszych dłoniach, przez co lepiej się one nawilżą.
  6. Dodatkowo zakładamy bawełniane rękawiczki, które ocieplą nasze dłonie. Pomaga to w leczeniu bólów reumatycznych, a także poprawia krążenie krwi. Pozostawiamy na 20 minut.

Promocja na Produkt miesiąca

10%
Zniżki

Zapytaj w gabinecie kosmetycznym